RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Operation
jv: Operasi

en: Processing
jv: Lagi proses

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
jv[0]: Sampéyan arep mbusak item iki?
jv[1]: Sampéyan arep mbusak item-item iki?
