RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Processing
ka: დამუშავება
