RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Operation
kk: Операция

en: Processing
kk: Өңделу...
