RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?
