RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Update options
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
