RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Processing
ml: പ്രക്രിയ നടന്നുകൊണ്ടിരിക്കുന്നു
