RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Update options
mr: अपडेट पर्याय
