RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Processing
nn: Handsamar

en: Apply
nn: Bruk

en: Order #
nn: Tinging nr.
