RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ
