RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ
