RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Configurações

en: User
pt: Usuário

en: Error
pt: Erro

en: Created
pt: Criado

en: Update options
pt: Opções de atualização

en: Amount
pt: Valor

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Operation
pt: Operação

en: Pending
pt: Pendente

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Successful
pt: Bem sucedido

en: Processing
pt: Processando

en: Apply
pt: Aplicar

en: Interface language
pt: Idioma da interface

en: Order #
pt: Pedido Nº

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pt[0]: Você tem certeza que quer apagar este item?
pt[1]: Você tem certeza que quer apagar estes itens?

en: Administer payments
pt: Administrar pagamentos

en: processing
pt: processando
