RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: User
ru: Пользователь

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: Amount
ru: Сумма

en: Payments
ru: Платежи

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Operation
ru: Действие

en: Pending
ru: В ожидании

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Successful
ru: Успешно

en: Processing
ru: Обработка

en: Apply
ru: Применить

en: Internal Data
ru: Внутренние данные

en: Interface language
ru: Язык интерфейса

en: Order #
ru: Заказ №

en: Delete selected
ru: Удалить выбранные

en: No payments available.
ru: Нет доступных платежей.

en: No payments selected.
ru: Платежи не выбраны.

en: Payment to !sitename
ru: Платёж для !sitename

en: Pay now
ru: Оплатить сейчас

en: Can not create payment. Please contact site administrator for further assistance.
ru: Невозможно создать платёж. Пожалуйста, свяжитесь с администрацией сайта для дальнейшей помощи.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ru[0]: Вы уверены, что хотите удалить это?
ru[1]: Вы уверены, что хотите удалить всё это?
ru[2]: Вы уверены, что хотите удалить всё это?

en: Enroll selected
ru: Зачислить выбранные

en: Administer payments
ru: Управлять платежами

en: Order you are going to pay for does not exist.
ru: Заказ не существует.

en: Order you are going to pay already payed.
ru: Заказ уже оплачен.
