RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
