RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Description
si: විස්තරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී
