RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Pending
sl: Čaka

en: Processing
sl: V obdelavi
