RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Operation
sq: Veprimi

en: Processing
sq: Në përpunim...
