RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Processing
sr: Обрада
