RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Amount
tr: Miktar

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Operation
tr: İşlem

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Successful
tr: Başarılı

en: Processing
tr: İşliyor

en: Apply
tr: Uygula

en: Order #
tr: Sipariş no

en: Delete selected
tr: Seçileni sil

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
tr[0]: Bu öğeyi/öğeleri silmek istediğinizden emin misiniz?
