RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Successful
az: Uğurlu

en: Processing
az: Emal edilir

en: Apply
az: Yerinə yetir
