RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Amount
ca: Import

en: Payments
ca: Pagaments

en: Operation
ca: Operació

en: Pending
ca: Pendent

en: Successful
ca: Correctament

en: Processing
ca: Processant

en: Apply
ca: Aplica

en: Interface language
ca: Llengua de la interfície

en: Order #
ca: # comanda

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?
