RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Amount
cs: Částka

en: Payments
cs: Platby

en: Operation
cs: Operace

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Successful
cs: Úspěšné

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Apply
cs: Použít

en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

en: Order #
cs: Objednávka #

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
cs[0]: Opravdu chcete smazat tuto položku?
cs[1]: Opravdu chcete smazat tyto položky?

en: Administer payments
cs: Spravovat platby
