RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Amount
et: Kogus

en: Payments
et: Maksed

en: Operation
et: Operatsioon

en: Pending
et: Ootel

en: Successful
et: Edukas

en: Processing
et: Töötlemine

en: Apply
et: Rakenda

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel

en: Order #
et: Tellimus nr

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?
