RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Amount
fi: Määrä

en: Payments
fi: Maksut

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Pending
fi: Odottaa

en: Successful
fi: Onnistunut

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Apply
fi: Käytä

en: Interface language
fi: Käyttöliittymän kieli

en: Order #
fi: Tilaus #

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
fi[0]: Oletko varma että haluat poistaa tämän elementin?
fi[1]: Oletko varma että haluat poistaa nämä elementit?

en: Administer payments
fi: Ylläpidä maksuja
