RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Amount
he: כמות

en: Operation
he: פעולה

en: Pending
he: ממתינות

en: Successful
he: התקבלו

en: Processing
he: בתהליך

en: Apply
he: החל

en: Order #
he: מספר הזמנה
