RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Error
hi: त्रुटि

en: Created
hi: निर्मित

en: Update options
hi: सुधार के वैकल्पिक तरीके

en: Operation
hi: काम

en: Successful
hi: सफल

en: Processing
hi: प्रक्रिया जारी

en: Apply
hi: लागू करें
