RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: User
it: Utente

en: Error
it: Errore

en: Created
it: Creato

en: Update options
it: Opzioni di aggiornamento

en: Amount
it: Importo

en: Payments
it: Pagamenti

en: Operation
it: Operazione

en: Pending
it: In sospeso

en: Successful
it: Riuscito

en: Processing
it: In elaborazione

en: Apply
it: Applica

en: Interface language
it: Lingua interfaccia

en: Order #
it: Ordine #

en: Delete selected
it: Elimina selezionati

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
it[0]: Si vuole davvero eliminare questo elemento?
it[1]: Si vogliono davvero eliminare questi elementi?

en: Administer payments
it: Amministra i pagamenti
