RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Amount
lt: Suma

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Pending
lt: Laukiama

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
