RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: Interface language
my: အသွင်အပြင် ဘာသာစကား
