RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User
pl: Użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Amount
pl: Ilość

en: Payments
pl: Płatności

en: Operation
pl: Czynność

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Successful
pl: Zakończone sukcesem

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Internal Data
pl: Wewnętrzne dane

en: Interface language
pl: Język interfejsu

en: Order #
pl: Zamówienie #

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Payment description
pl: Opis płatności

en: Payment to !sitename
pl: Płatność do !sitename

en: Pay now
pl: Zapłać teraz

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Administer payments
pl: Administrowanie płatności
