RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: User
sv: Användare

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Amount
sv: Belopp

en: Payments
sv: Betalningar

en: Operation
sv: Funktion

en: Pending
sv: Väntar på

en: Successful
sv: Lyckades

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Apply
sv: Applicera

en: Interface language
sv: Språk för gränssnitt

en: Order #
sv: Beställning #

en: Delete selected
sv: Radera markerade

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sv[0]: Är du säker på att du vill ta bort detta inlägg?
sv[1]: Är du säker på att du vill ta bort dessa inlägg?
