RBK Money simple payment (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Amount
uk: Величина

en: Payments
uk: Оплати

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Operation
uk: Дія

en: Pending
uk: Очікування

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Successful
uk: Прийняте

en: Processing
uk: Обробка

en: Apply
uk: Застосувати

en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

en: Order #
uk: Замовлення #

en: Delete selected
uk: Видалити вибране

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?

en: Administer payments
uk: Адміністрування оплат

en: Order you are going to pay for does not exist.
uk: Замовлення, що ви збираєтесь сплатити, не існує.

en: Order you are going to pay already payed.
uk: Замовлення, що ви збираєтесь сплатити, вже сплачено.

en: processing
uk: обробляння
