RBK Money simple payment (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: User
ur: صارف

en: Error
ur: خرابی

en: Update options
ur: تجدید کے اختیارات

en: Processing
ur: زیرِ عمل
