rcSwitcher (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Theme
ar: حلة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Installed
ar: مثبت

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول
