rcSwitcher (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Theme
bs: Tema

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Apply
bs: Primjeni
