rcSwitcher (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Theme
ca: Tema

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Apply
ca: Aplica

en: About
ca: Detalls
