rcSwitcher (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Apply
cs: Použít

en: About
cs: Popis
