rcSwitcher (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Theme
da: Tema

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Installed
da: Installeret

en: Apply
da: Udfør

en: About
da: Om
