rcSwitcher (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Not Installed
de: nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Apply
de: Anwenden

en: About
de: Über

en: Inputs
de: Eingaben

en: No preference
de: Keine Präferenz

en: Do not apply
de: Nicht anwenden

en: Width in px
de: Breite in px

en: Height in px
de: Größe in px
