rcSwitcher (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Theme
el: Θέμα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: About
el: Περί
