rcSwitcher (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Theme
et: Teema

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Apply
et: Rakenda

en: About
et: Programmist
