rcSwitcher (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Theme
eu: Tema

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: About
eu: (r)i buruz
