rcSwitcher (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Theme
fi: Teema

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Installed
fi: Asennettu

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja
