rcSwitcher (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Theme
gl: Tema

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Installed
gl: Instalado

en: Apply
gl: Aplicar

en: About
gl: Información
