rcSwitcher (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Theme
hi: थीम

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में
