rcSwitcher (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Theme
hr: Tema

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Installed
hr: Instaliran

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis
