rcSwitcher (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Theme
hu: Smink

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: About
hu: Leírás

en: Inputs
hu: Bemenetek
