rcSwitcher (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Theme
id: Tema

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Installed
id: Terinstal

en: Apply
id: Terapkan

en: About
id: Tentang
