rcSwitcher (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Theme
is: Þema

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um
