rcSwitcher (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Theme
ja: テーマ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Apply
ja: 適用

en: About
ja: アバウト
