rcSwitcher (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Theme
jv: Tema

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
